22.7 C
Zurich, CH
26 Qershor, 2019
Ballina ALBUM 2017

ALBUM 2017

   

video

Bekim Kumanova – Tallava 2 & Triola 2017

Albumi 2017 LIVE.
video

Bekim Kumanova – Sebehat & Triola 2017

Albumi 2017 Live

NA NDIQNI!

44,021FansaPëlqeje
29NdjekësitNdjek
22,539AbonentëAbonohu

KLIKO DHE FITO!

TE FUNDIT!