-0.6 C
Zurich, CH
15 Dhjetor, 2018
Ballina ALBUM 2017

ALBUM 2017

   

video

Bekim Kumanova – Kur pe lun qik at shtat & Triola 2017

Bekim Kumanova Albumi 2017 Live.
video

Bekim Kumanova – Sebehat & Triola 2017

Albumi 2017 Live
video

Bekim Kumanova – Tallava 2 & Triola 2017

Albumi 2017 LIVE.

NA NDIQNI!

43,324FansaPëlqeje
29NdjekësitNdjek
22,883AbonentëAbonohu

KLIKO DHE FITO!

TE FUNDIT!