2 C
Zurich, CH
19 Shkurt, 2018
Ballina LIVE MUSIC

LIVE MUSIC

video

Bekim Kumanova – Tallava Me Kajde Tdefit

bekimi tallava 2016 live boleros new neu
video

Bekim Kumanova – Tallava Live

LIVE BOLEROS.
video

Bekim Kumanova – Tallava NEW (Hit 2016)

tallava te qart live dasem.
video

Bekim Kumanova – Kanagjegji Marigones

Kanagjegji Marigones
video

Bekim Kumanova Tallava

LIVE BOLEROS
video

Bekim kumanova ne avalon

Live Atmosfera!
video

Bekim Kumanova Ne Avalon

Live ne Avalon Luzern.
video

Bekim Kumanova Tallava LIVE

Live Boleros.

NA NDIQNI!

40,130FansaPëlqeje
29NdjekësitNdjek
9,354AbonentëAbonohu

KLIKO DHE FITO!

TE FUNDIT!

SAM•24•FEB

Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018

  Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018 me fillim nga ora 21:00, në Diskotekën BOLEROS do t'ju argëtojn,Xeni, Leta, Valbona Spahiu, Bekim Kumanova, Erkan Musliu,Xheraldina...