7.7 C
Zurich,CH
2 Prill, 2020
Ballina MBRËMJET

MBRËMJET

03 / MARS E SHTUNE!

Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018

  Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018 me fillim nga ora 21:00, në Diskotekën BOLEROS do t'ju argëtojn,Xeni, Leta, Valbona Spahiu, Bekim Kumanova, Erkan Musliu,Xheraldina...

SAM•24•FEB

AROMA 4 MAJ

Urime 8 MARSI

NA NDIQNI!

46,874FansaPëlqeje
27NdjekësitNdjek
22,100AbonentëAbonohu

KLIKO DHE FITO!

TE FUNDIT!