21 C
Zurich, CH
21 Korrik, 2019

MBRËMJET

Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018

  Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018 me fillim nga ora 21:00, në Diskotekën BOLEROS do t'ju argëtojn,Xeni, Leta, Valbona Spahiu, Bekim Kumanova, Erkan Musliu,Xheraldina...

NA NDIQNI!

44,138FansaPëlqeje
29NdjekësitNdjek
22,485AbonentëAbonohu

KLIKO DHE FITO!

TE FUNDIT!