2 C
Zurich, CH
19 Shkurt, 2018
Ballina TALLAVA

TALLAVA

video

Bekim Kumanova & Shkurte Gashi Tallava

Nkajde Te Ronda
video

Bekim Kumanova – Tallava New

New tallava live hit
video

Bekim Kumanova – Taksim Tallava

Live New
video

Bekim Kumanova – Tallava New Hit

Tallava per shoqni
video

Bekim Kumanova – Tallava

new tallava bekim kumanova
video

Bekim Kumanova – Tallava E fort

The best of 2017
video

Tallava Nkajde te ronda

Live 100%
video

Bekim Kumanova – Tallava New

Tallava E re new

NA NDIQNI!

40,130FansaPëlqeje
29NdjekësitNdjek
9,354AbonentëAbonohu

KLIKO DHE FITO!

TE FUNDIT!

SAM•24•FEB

Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018

  Të Shtunen me 10 Shkurtë 2018 me fillim nga ora 21:00, në Diskotekën BOLEROS do t'ju argëtojn,Xeni, Leta, Valbona Spahiu, Bekim Kumanova, Erkan Musliu,Xheraldina...