22.6 C
Zurich,CH
4 Korrik, 2020
Ballina TALLAVA

TALLAVA

video

BEKIM KUMANOVA & ILAZ BAKOLLI TALLAVA

NEU NEU TALLAVA
video

Bekim Kumanova – Tallava New Hit

Tallava per shoqni
video

Bekim Kumanova – Extra Tallava

New HIT.
video

Bekim Kumanova – Turbo Tallava extrem e fort

NEU TALLAVA SHUM E FORT
video

Bekim Kumanova & Shkurte Gashi Tallava

Nkajde Te Ronda
video

Bekim Kumanova – Tallava

new tallava bekim kumanova
video

Bekim Kumanova – Tallava Brutall

n'kajde te ronda.

NA NDIQNI!

46,874FansaPëlqeje
27NdjekësitNdjek
22,100AbonentëAbonohu

KLIKO DHE FITO!

TE FUNDIT!